O kancelarii

Tradycja sięgająca 50-tych lat ubiegłego stulecia

Kancelaria Adwokacka Hoffmann-Harwas istnieje od 2005 roku, jednak nasze doświadczenie sięga lat 50-tych ubiegłego stulecia.

Tradycję prawniczą kancelarii adwokackiej Hoffmann-Harwas zapoczątkował adwokat Wiktor Hoffmann, który w latach 50-tych XX wieku był kierownikiem Zespołu Adwokackiego w Morągu.

Adwokat Ewa Hoffmann-Harwas ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Po ukończeniu studiów odbyła aplikację sądową, a następnie aplikację adwokacką pod okiem swojego ojca – Adwokata Wiktora Hoffmanna. W 1976 r. zdała egzamin adwokacki, co pozwoliło na podjęcie pracy w ramach Zespołu Adwokackiego nr 1 w Pile.

Praca w nadmienionym pozwoliła zebrać bogate doświadczenie, które okazało się pomocne przy prowadzeniu wielu trudnych spraw z zakresu prawa cywilnego, jak również prawa karnego.

Od 2005 roku Adwokat Ewa Hoffmann-Harwas wystąpiła z Zespołu Adwokackiego nr 1 w Pile i otworzyła własną kancelarię, która pozwoliła jeszcze bardziej się skupić na prowadzeniu spraw Klientów.

Kancelaria jest otwarta dla osób fizycznych i prawnych, które poszukują pomocy prawnika zarówno w sprawach incydentalnych, jak i w zakresie stałej obsługi prawnej. Staramy się również pomagać młodym prawnikom, pragnącym uzupełnić teorię doświadczeniem w ramach praktyki w naszej Kancelarii.

Staramy się, aby trudne rozmowy odbywały się w przyjaznej atmosferze, zapewniając pełną dyskrecję. Dążymy do tego, aby skomplikowane węzły prawne rozwiązać w sposób jak najmniej uciążliwy, dbając aby interesy naszych Klientów znalazły lepszy grunt dla dalszego rozwoju.